Skip to content
Menu

sprevádzanie tehotenstvo - pôrod - materstvo

pôrodná fotografia

Vyber si z balíka služieb, ktoré ponúkam.

Príprava na pôrod, relaxačná rebozo masáž, sprevádzanie pri pôrode či rozhovor a zdieľanie o tvojom pôrode.

 

rebozo terapia

E-SHOP A TERAPIA S MEXICKÝM REBOZOM

€ individuálne

 • tehotenská masáž
 • požičanie reboza
 • obchod so šatkami – originál z Mexika 
 • rebozo terapia
 • CERRADA – rituál zavinovania kostí
 

pôrodná fotografka

Balík PÔRODNÁ FOTOGRAFKA

od €450.00

 • stretnutie pred pôrodom
 • pôrodná pohotovosť od 38. týždňa tehotenstva do pôrodu
 • fotenie pôrodu a prvých chvíľ s dieťatkom
 • výsledný fotobalíček
Podrobnosti nižšie >>>

Pôrodná pohotovosť

Od prvého dňa 38. tt po pôrod. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt. Nemám pohotovosť k ďalším pôrodom. Súčasťou sumy je nenávratná záloha 100€. V prípade predĺženia pohotovosti po ukončenom 42tt sa k výslednej sume priráta 70€.
€300.00

Bývanie

V prípade vycestovania k pôrodu v rámci SK do iného kraja, je príspevok na bývanie individuálny podľa toho, ako spoločne nájdeme čo najpraktickejšie riešenie. Mojou snahou je s blížiacim sa termínom byť čo najbližšie od plánovaného miesta vášho pôrodu.
€ individuálne

Fotobalíček

Spracovanie fotografií. Počet fotografií závisí od dĺžky pôrodu. Minimum fotografií je 10. Fotografie odovzdané v tlačenej a digitálnej verzii najneskôr mesiac po termíne pôrodu.
od €150

Náklady na cestovné

Mimo okresu Banská Bystrica
€00.40/km

Video

Krátky zostrih z vášho pôrodu. 2 - 4 minútové video.
€100.00

Fotenie pôrodu

Fotenie pôrodu od momentu, kedy po vašom zavoalní prichádzam na dohodnuté miesto až po prvé chvíle s vašim dieťatkom v náručí.
Zhrnuté v ostatných platbách.

Stretnutie pred pôrodom

Vzťah a dôvera medzi nami je to najdôležitejšie. Pôrod je intímnym zážitkom pre každého, kto je jeho súčasťou. Mojím cieľom je vopred sa zoznámiť a dohodnúť detaily, ktoré sú pre vás dôležité. Určite sa toho nájde veľa o čom sa môžeme porozprávať. €30.00
náklady na cestovné €OO.40/km 

Dula Eva

Skúsenosťou duly tvorím nerušivú súčasť vášho pôrodného procesu a rozumiem jeho jednotlivým fázam. Som prítomná ako fotografka, no beriem ohľad na nepredvídateľnosť pôrodného procesu.
---

Technika

Aktuálne používam bezzrkadlový fotoaparát Canon EOS RP s 35mm objektívom. 
---

Fotokniha

Možnosť objednať si fotografie v tlačenej verzii v mojej úprave.
€ podľa aktuálnej ponuky

Zmluva o dielo

Súčasťou našej dohody o fotení vášho pôrodu je aj podpísanie zmluvy, ktorá informuje predovšetkým o detailoch pohotovosti k pôrodu, o poplatkoch a lehotách na ich zaplatenie a o výsledku celého procesu - pôrodnej fotografii. 

dula + pôrodná fotografka

Sprevádzanie doplnené fotením počas pôrodu

Možnosť nastaviť balíček mojich služieb s využitím služieb duly aj fotografky. S vaším partnerom či ďalšou sprevádzajúcou osobou môžeme byť skvelý tím. Podpora ale aj radosť z týchto chvíľ. Zároveň krásne foto - spomienky. Taká je moja predstava. A čo tá vaša?
€ individuálne

dula

Balík DULA

€ individuálne

Moje služby môžeš využiť aj jednotlivo. Cenník nižšie. >>>
 • úvodné stretnutie / aj online 
 • stretnutia pred pôrodom – príprava aj so sprevádzajúcou osobou /partner, mama, …/
 • sprevádzanie pri pôrode a pohotovosť k pôrodu
 • pôrodné karty – afirmácie v digitálnej podobe
 • popôrodná návšteva
 • relaxačná Rebozo masáž / uvoľnenie napätia v svalstve, relax, precítenie celého tela…/
 • vaginálna náparka
 • fotenie s dieťatkom počas návštevy po pôrode / 5 výsledných fotografií

Prvé stretnutie s dulou / aj online

Ak uvažuješ nad sprevádzaním (tehotenstvo - pôrod - šestonedelie), dohodneme si stretnutie, na základe ktorého sa rozhodneme, či v spolupráci pokračujeme. Následne nastavíme plán stretnutí individuálne podľa tvojich predstáv a potrieb. Platíš len za náklady na cestovné mimo okresu Banská Bystrica.
náklady na cestovné €00.40/km

Pôrodné karty - afirmácie

Súčasťou prípravy so mnou, je balíček 18 kariet - pôrodných afirmácií v digitálnej verzii do mobilu.

Príprava na pôrod

Prebieha individuálne. Stretnutí sa môže zúčastniť aj partner či iná sprevádzajúca osoba. Jedno stretnutie trvá približne 2-3 hodiny. Je to však individuálne podľa vašich predstáv. Súčasťou stretnutia v tehotenstve je aj krátka Rebozo masáž.  €55.00 / 2,5 hod  individuálne €70 / 2,5 hod so sprevádzajúcou osobou

Knihy

V rámci prípravy si môžeš požičať knihy s vrátením pri najbližšom stretnutí. Na výber napr. Hypnoporod - Marie F. Mongan, Hovory s nenarozeným dítětem - Mirabelle a René Coudris, Praktický návod na dojčenie - A. Poloková a iné. €5.00 / vrátanie pri nasledujúcom stretnutí

Rebozo masáž / terapia

Relaxácia s mexickým rebozom v trvaní 60 - 90 minút. Vhodná počas celého obdobia tehotenstva.  Šatku možno využiť aj počas pôrodu ako jednu z nemedikamentóznych úľavových techník overenú rokmi pôrodnými asistentkami v Mexiku ale čoraz častejšie aj v Európe. Ako ju využiť sa môže naučiť aj tvoja sprevádzajúca osoba / partner v rámci prípravy na pôrod. €35.00 + náklady na cestovné (€00.40/KM)

Pôrodná pohotovosť

Od prvého dňa 38. týždňa tehotenstva po termín pôrodu, resp. do konca 42. týždňa tehotenstva. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt.  pohotovosť mám prípadne aj k inej žene a máme dohodnutú zastupujúcu dulu pre klientku, ktorá si ma objedná druhá €250.00 Pohotovosť mám okrem teba aj k ďalšiemu pôrodu. Máme dohodnutnú zastupujúcu dulu pre klientku, ktorá si dohodla sprevádzanie druhá. €500 Pohotovosť mám len k tvojmu pôrodu a máme dohodnutú zastpupujúcu dulu v prípade nečakaných prekážok na mojej strane.

Sprevádzanie pri pôrode

Moja podpora počas vášho celého pôrodu. Detaily o sprevádzaní a o pohotovosti k pôrodu nájdete v zmluve, ktorú vopred konzultujeme. K sume sa prirátajú náklady na cestovné v závislosti od miesta pôrodu. Po privolaní prichádzam k vám domov alebo priamo do pôrodnice a ostávam s vami počas prvých hodín po pôrode ak si neprajete inak. Cena za sprevádzanie sa nemení v závislosti od dĺžky pôrodu. 
€150.00

Fotoslužby

Zľava 15% na všetky fotobalíčky z mojej ponuky - po pôrode, dojčenie, tehotenstvo... Viac informácií osobne.

Požičanie REBOZO šatky

Počas prípravy si odo mňa na celé obdobie sprevádzania môžeš požičať Rebozo šatku s vrátením pri popôrodnej návšteve prípadne neskôr. Svoju šatku si môžeš aj kúpiť a využívať ju kedykoľvek na úväz panvy, pri úzkostiach, ako šál a pod. Viac ti môžem porozprávať osobne. €20.00 / mesiac 15.00€ / každý ďalší začatý mesiac

Konzultácia / aj online

Jednorázová konzultácia. 
€30.00 / 60 min.

balík +

podľa vašich predstáv

Moje služby závisia predovšetkým od vás. Ako vaša dula vám rada počas sprevádzania poskytnem aj moje fotoslužby. V prípade záujmu o viacero fotení - napríklad tehotenstvo aj newborn vám viem poskytnúť zľavu. Napíšte mi a ja vám vytvorím ponuku podľa vašich prianí.
od € individuálne

Si tu kvôli foteniu, no nechceš využiť moje služby duly a pôrodnej fotografky?

Moje fotobalíčky vyskladané na mieru >>>

 

   

napíš svojej dule

 Svoju dulu môžeš osloviť kedykoľvek počas tehotenstva. Nemusíš chcieť využiť všetky jej služby. Môžno sa potrebuješ len porozprávať. Možno z toho vznikne spolupráca, možno dokonca priateľstvo. Môj kalendár sa priebežne zapĺňa.

Veľmi sa teším na každú z vás. Je to vzájomné ženské obohatenie sa. Cesta.

Ak uprednostňuješ komunikáciu cez telefón, zastihneš ma na tomto čísle +421 910 220 377 alebo mi napíš email.

eva@birthphoto.sk