Skip to content
Menu

sprevádzanie tehotenstvo - pôrod - materstvo

pôrodná fotografia

Vyber si z balíka služieb, ktoré ponúkam.

Príprava na pôrod, relaxačná rebozo masáž, sprevádzanie pri pôrode či rozhovor a zdieľanie o tvojom pôrode.

 

pôrodná fotografka

Balík PÔRODNÁ FOTOGRAFKA

od €650.00

 • minimálne jedno stretnutie pred pôrodom
 • pôrodná pohotovosť od 38. týždňa tehotenstva do vášho pôrodu
 • fotenie pôrodu a prvých chvíľ s dieťatkom minimálne 2 hodiny po pôrode, prípadne kratšie podľa vašich potrieb
 • výsledný fotobalíček popísaný nižšie
Podrobnosti >>>

Stretnutie pred pôrodom

Vzťah a dôvera medzi nami je to najdôležitejšie. Pôrod je intímnym zážitkom pre každého, kto je jeho súčasťou. Mojím cieľom je vopred sa zoznámiť a dohodnúť detaily, ktoré sú pre vás dôležité. Určite sa toho nájde veľa o čom sa môžeme porozprávať.
náklady na cestovné €OO.60/km 

Dula Eva

Skúsenosťou duly tvorím nerušivú súčasť vášho pôrodného procesu a rozumiem jeho jednotlivým fázam. Som prítomná ako fotografka, no beriem ohľad na nepredvídateľnosť pôrodného procesu.
---

Pôrodná pohotovosť

Od prvého dňa 38. týždňa tehotenstca po váš pôrod. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt.  Súčasťou sumy je nenávratná záloha 200€. 
€400.00

Fotenie pôrodu

Fotenie pôrodu od momentu, kedy po vašom zavoalní prichádzam na dohodnuté miesto až po prvé chvíle s vašim dieťatkom v náručí.
€200.00

Fotobalíček

Spracovanie fotografií. Počet fotografií závisí od dĺžky pôrodu. Minimum odovzdaných fotografií je 20. Fotografie odovzdané v tlačenej a digitálnej verzii najneskôr mesiac od vášho výberu fotografií z náhľadu do fotogalérie. Súčasťou balíčka je aj fotokniha s približne 100 fotografiami
od €250

Fotokniha

Mnou upravená fotokniha s približne 100 fotografiami.
€ zahrnuté v cene

Zmluva o dielo

Súčasťou našej dohody o fotení vášho pôrodu je aj podpísanie zmluvy, ktorá informuje predovšetkým o detailoch pohotovosti k pôrodu, o poplatkoch a lehotách na ich zaplatenie a o výsledku celého procesu -  fotobalíčka pôrodných fotografií. 

Ubytovanie

V prípade vycestovania k pôrodu v rámci Slovenska či iných krajín, je príspevok na bývanie individuálny podľa toho, ako spoločne nájdeme čo najpraktickejšie riešenie. Mojou snahou je s blížiacim sa termínom byť čo najbližšie od plánovaného miesta vášho pôrodu.
€ individuálne

Technika

Aktuálne používam bezzrkadlový fotoaparát Canon EOS RP s 35mm objektívom. 
---

Náklady na cestovné

Mimo okresu Banská Bystrica k miestu vášho pôrodu.
€00.60/km

Video

Krátky zostrih z vášho pôrodu z fotografií a videí zachytených mnou počas pôroidu v prípade, že vzniknú podmienky a máte oň záujem. 2 - 4 minútové video.
€300.00

dula

Balík DULA

od €550.00

 • úvodné stretnutie / aj online na zoznámenie sa
 • stretnutia pred pôrodom – príprava aj so sprevádzajúcou osobou /partner, mama, …/ aspoň dvakrát pred pôrodom
 • sprevádzanie pri pôrode a pohotovosť k pôrodu
 • pôrodné karty – afirmácie v digitálnej podobe
 • popôrodná návšteva ♥︎
 • relaxačná Rebozo masáž / uvoľnenie napätia v svalstve, relax, precítenie celého tela…/
 • vaginálna náparka
 • fotenie s dieťatkom počas návštevy po pôrode / 5 výsledných fotografií

Moje služby môžeš využiť aj jednotlivo. Cenník nižšie. >>>

Prvé stretnutie s dulou / aj online

Ak uvažuješ nad sprevádzaním (tehotenstvo - pôrod - šestonedelie), dohodneme si stretnutie, na základe ktorého sa rozhodneme, či v stretnutiach pokračujeme. Následne nastavíme plán individuálne podľa tvojich predstáv a potrieb. Platíš len za náklady na cestovné mimo okresu Banská Bystrica.
náklady na cestovné €00.60/km 

Pôrodné karty - afirmácie

Súčasťou prípravy so mnou, je balíček 18 pôrodných afirmácií v digitálnej verzii do mobilu.

Príprava na pôrod

Prebieha individuálne. Stretnutí sa môže zúčastniť aj partner či iná sprevádzajúca osoba. Jedno stretnutie trvá približne 2-3 hodiny. Je to však individuálne podľa vašich predstáv. Súčasťou stretnutia v tehotenstve je aj krátka Rebozo masáž.   €60.00 / 2-3 hod  individuálne  €80 / 2-3 hod so sprevádzajúcou osobou

Knihy

V rámci prípravy si môžeš požičať knihy s vrátením pri najbližšom stretnutí. Na výber napr. Hypnoporod - Marie F. Mongan, Hovory s nenarozeným dítětem - Mirabelle a René Coudris, Praktický návod na dojčenie - A. Poloková a iné. €5.00 / vrátanie pri nasledujúcom stretnutí

Rebozo masáž / terapia

Relaxácia s mexickým rebozom v trvaní 60 - 90 minút. Vhodná počas celého obdobia tehotenstva.  Šatku možno využiť aj počas pôrodu ako jednu z nemedikamentóznych úľavových techník overenú rokmi pôrodnými asistentkami v Mexiku ale čoraz častejšie aj v Európe. Ako ju využiť sa môže naučiť aj tvoja sprevádzajúca osoba / partner v rámci prípravy na pôrod. €340.00 + náklady na cestovné (€00.60/KM)

Pôrodná pohotovosť 

Od prvého dňa 38. týždňa tehotenstva po termín pôrodu. V tomto čase som vám plne k dispozícii na telefóne. Vedia o tom aj moji najbližší, na ktorých máte tiež kontakt. DVE MOŽNOSTI:  €400.00  Pohotovosť mám okrem teba aj k ďalšiemu pôrodu. Máme dohodnutnú zastupujúcu dulu pre klientku, ktorá si dohodla sprevádzanie ako druhá. Súčasťou sumy je nevratná záloha 200€.  €500  Pohotovosť mám len k tvojmu pôrodu a máme dohodnutú zastpupujúcu dulu v prípade nečakaných prekážok na mojej strane. Súčasťou sumy je nevratná záloha 200€.

Sprevádzanie pri pôrode

Moja podpora počas vášho celého pôrodu. Detaily o sprevádzaní a o pohotovosti k pôrodu nájdete v zmluve, ktorú vopred konzultujeme. K sume sa prirátajú náklady na cestovné v závislosti od miesta pôrodu. Po privolaní prichádzam k vám domov alebo priamo do pôrodnice a ostávam s vami počas prvých hodín po pôrode ak si neprajete inak. Cena za sprevádzanie sa nemení v závislosti od dĺžky pôrodu. 
€150.00

Fotoslužby

Zľava 15% na všetky fotobalíčky z mojej ponuky - po pôrode, dojčenie, tehotenstvo... Viac informácií osobne. FOTOBALÍČKY a cenník nájdeš v odkaze v menu tejto stránky.

Požičanie REBOZO šatky

Počas prípravy si odo mňa na celé obdobie sprevádzania môžeš požičať Rebozo šatku s vrátením pri popôrodnej návšteve prípadne neskôr. Svoju šatku si môžeš aj kúpiť a využívať ju kedykoľvek na úväz panvy, pri úzkostiach, ako šál a pod. Viac o rebozo technike či masáži nájdeš v mojom internetovom obchode MOJEREBOZO.SK €20.00 / 1 MESIAC €35.00 / 2 MESIACE €50.00 / 3-4 MESIACE

Konzultácia / aj online

Jednorázová konzultácia v tom, čo aktuálne riešiš. 
€30.00 / 60 min.

dula + pôrodná fotografka

Sprevádzanie doplnené fotením počas pôrodu

Možnosť nastaviť balíček mojich služieb s využitím služieb duly aj fotografky. S vaším partnerom či ďalšou sprevádzajúcou osobou môžeme byť skvelý tím. Podpora ale aj radosť z týchto chvíľ. Zároveň krásne foto - spomienky. Taká je moja predstava. A čo tá vaša? V prípade záujmu ma kontaktujte a vytvorím vám ponuku na mieru - eva@birthphoto.sk
€ individuálne

rebozo terapia

E-SHOP A TERAPIA S MEXICKÝM REBOZOM

€ individuálne

balík +

podľa vašich predstáv

Moje služby závisia predovšetkým od vás. Ako vaša dula vám rada počas sprevádzania poskytnem aj moje fotoslužby. V prípade záujmu o viacero fotení - napríklad tehotenstvo aj newborn vám viem poskytnúť zľavu. Napíšte mi a ja vám vytvorím ponuku podľa vašich prianí.
od € individuálne

napíš svojej dule

 Svoju dulu môžeš osloviť kedykoľvek počas tehotenstva. Nemusíš chcieť využiť všetky jej služby. Môžno sa potrebuješ len porozprávať. Možno z toho vznikne spolupráca, možno dokonca priateľstvo. Môj kalendár sa priebežne zapĺňa.

Veľmi sa teším na každú z vás. Je to vzájomné ženské obohatenie sa. Cesta.

Ak uprednostňuješ komunikáciu cez telefón, zastihneš ma na tomto čísle +421 910 220 377 alebo mi napíš email.

eva@birthphoto.sk

Si tu kvôli foteniu, no nechceš využiť moje služby duly a pôrodnej fotografky?

Moje fotobalíčky vyskladané na mieru >>>