Skip to content
Menu

cenník Témy inšpirované ženou

prečítaj si pred tým, než pôjdeme fotiť

  • Cena: náhľad cien ku konkrétnym fotobalíčkom nájdete nižšie. K cene fotenia mimo okresu Banská Bystrica sa prirátajú náklady na cestovné vo výške 0,30€/km.
  • Doručenie fotografií: pri žiadnom balíčku neposkytujem tlačenú verziu fotografií. Hoci až tým získava fotografia zmysel, spôsob akým vaše fotografie využijete nechávam na vás a na vašej kreativite. Fotografie zasielam v elektornickej podobe v rozlíšení vhodnom pre kvalitnú tlač vo formáte až A3.
  • Dodatočný výber fotografií: v prípade záujmu o viac fotografií ako je v základnom fotobalíčku je cena každej ďalšej fotografie 10.00€. Náhľad k fotografiám dostanete po doručení fotografií a zaplatení základného fotobalíčka, ktorý ste si objednali.
  • Miesto fotenia: aktuálne neponúkam fotenie v ateliéri. Uprednostňujem prírodu, mesto alebo iné prostredie v interiéri u vás doma či na mieste, ktoré spoločne vyberieme.
  • Ochrana osobných údajov: vy rozhodujete o tom, ktoré fotografie môžem zdieľať na svojich sociálnych sieťach či na webovej stránke.

Teším sa na spolu-tvorenie,

Eva


DanicaValová_A_055

Tehotenské fotenie

Vyzdvihnutie ženskosti v období zázrakov – v tehotenstve. Spomienka na čas, kedy si na svoje dieťa čakala, vnímala jeho prvé pohyby a začala vnímať svoje telo hlbšie. Fotenie v exteriéri alebo u teba doma.

Trvanie: 1 hod

Cena: 80€

Výsledok: 10 digitálne upravených fotografií

Napíš mi

Newborn

Fotenie s vašim niekoľkodňovým dieťatkom. U vás doma alebo v pôrodnici. Stačí jednoducho byť. Tie najkrajšie fotografie vznikajú vtedy, keď necháme prirodzene plynúť čas. 

Trvanie: 90 – 120 minút

Cena: 100€

Výsledok: 10 digitálne upravených fotografií

Napíš mi

Anna Melegová-64
Fotobalíčky

Materstvo – dojčenie

Pri tomto fotení sa neriadime časom ale potrebami vášho dieťatka či detí. Čas fotenia sa tak môže natiahnuť. Neodrazí sa to na cene fotenia 😉

Trvanie: 45 – 100 minút

Cena: 90€

Výsledok: 10 digitálne upravených fotografií

Napíš mi

Rodinné fotenie

Spoločná prechádzka po ktorej môžu na stene visieť krásne fotky plné smiechu a radosti? Také je rodinné fotenie so mnou. 🙂 Plné úsmevov. 

V ponuke dva typy fotenia:

Trvanie: 60 minút

Cena: 110€

Výsledok: 15 – 20 digitálne upravených fotografií

Trvanie: 120 minút

Cena: 150€

Výsledok: 25 – 30 digitálne upravených fotografií

Napíš mi

Fotobalíčky
Fotobalíčky

Kvetinový – mliečny kúpeľ

Cena fotenia závisí od ďalších výdavkov na kvety či mlieko. Dekorácie si môžeš zabezpečiť aj ty sama. V tom prípade sa cena nemení. V prípade záujmu o fotenie vo vani je potrebné zabezpečiť priestory.

Trvanie: 60 minút

Cena: 90€

Výsledok: 8 digitálne upravených fotografií

Napíš mi

daruj spomienku Darčekový poukaz

Napíš mi komu chceš poukaz venovať a ja ti pripravím personalizovný fotobalíček


KONTAKT Prvá konzultácia je zadarmo